Ogłoszenia


Szanowni Państwo!


18 marca br. uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kluczborku uległ bardzo poważnemu wypadkowi drogowemu. Przez kilka dni lekarze walczyli o jego życie. Chłopiec nie miał kontaktu  z otoczeniem, stracił mowę i możliwość jakiegokolwiek samodzielnego poruszania. Po miesiącu od tego wydarzenia Patryk, przy pomocy lekarzy i fizjoterapeutów, zrobił bardzo duże postępy: wypowiada pojedyncze słowa i wczoraj zaczął stawiać pierwsze kroki. Dalsza specjalistyczna rehabilitacja Patryka wymaga długiego czasu i dużych środków finansowych.

Dlatego w imieniu Rodziców naszego ucznia zwracam się z wielką prośbą o wsparcie materialne. Darowizny (mile widziana każda kwota, nawet najmniejsza) można wpłacać na podane w załączonym plakacie konto. Jeżeli natomiast ktoś z Państwa jeszcze się nie rozliczył z fiskusem, prosimy o przekazanie 1% podatku na wskazany również na plakacie nr KRS z dopiskiem „415 Patryk Surowiec”.

Nie pozostańmy obojętni! Patryk jest młodym sportowcem. Jego ulubioną dyscypliną, którą uprawiał z pasją, jest kolarstwo. Pomóżmy wspólnie zrealizować jego marzenia i sprawmy wspólnie, aby powtórnie mógł wsiąść na rower!

 

Mariusz Kaczmarski

dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kluczborku

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ NAUKĘ W ZAWODZIE FRYZJER

wodidz-ulotka-a5-awers-11-08-2015-ok wodidz-ulotka-a5-rewers-12-08-2015

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszam Dostawców artykułów spożywczych do współpracy w 2016r.

ogłoszenie spożywka

załącznik 2, 3, 4

specyf. artyk.-przetarg-rejestr hurtowni

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszam Dostawców opału ze źródeł odnawialnych do współpracy w 2016r.

ogłoszenie opał

załącznik 2, 3, 4

Materiały reklamowe

Informacje ogólne

ulotka1

Oferta szkoleniowa

ulotka2

Zawody

ulotka3

Dokształcanie

 ulotka4